czwartek, 5 marca 2020

Kolejne ptasie akwarele

     Pokażę Wam kilka następnych namalowanych przeze mnie akwarelek. Można powiedzieć, że to historia, bo jak na nie patrzę, to już widzę, że teraz inaczej bym namalowała. 
Trzeba przyznać, że sporo tego stworzyłam w tym sezonie zimowym. To dobre ćwiczenie. Powoli zaczynam rozumieć to, co robię. 
    Te ptaki, to goście w moim ogrodzie i karmniku. Kolejna partia maluje się. To będą ptaki z nadwarciańskich mokradeł. Kupiłam kolejne cienkie pędzelki. Niestety zużywają się i rozczapierzają. Chciałam kupić też farbki i mieć drugi komplet w pudełku na podróże. Nie wiem tylko, że kiedyś się przydadzą, bo raczej w podróży nie znajdę czasu na malowanie.

Modraszka

Bogatka

Wróbel, samica

Czyż, samiec

Kowalik

Gil

Szczygieł

8 komentarzy:

 1. Your skill seems to be improving in leaps and bounds, Ludmila, and I am sure that you are pleased with your progress. Perhaps soon you will start to add a little vegetation.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you! I exercise all the time. I read that you need to paint 100 pictures to learn. :-) I think even more. Vegetation is for now the branches on which the birds sit. But I focus on animals. I have a lot to do here.

   Usuń
 2. Ohhh ils sont très réussis, j'aime beaucoup le bouvreuil.J'ai fait d'autres papillons et justement j'ai commencé à peindre des oiseaux!
  Bonne soirée et bravo pour ces très belles réalisations.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Je suis content que tu les aimes! La peinture est agréable et guérit le stress. Bonne chance!

   Usuń
 3. Love these pictures - they are all of birds I saw as a kid - but we dont have (most of) them in Australia.

  Cheers - Stewart M - Melbourne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hi Stewart! I'm glad you like it! Painting is getting better. I practise a lot. They are all painted from my photos. These are all birds currently observed in my area.

   Usuń